uL. Lotnicza 72, 54-155 Wrocław

604-166-953

Parasol Cup - wyniki

  • Home
  • /
  • Parasol Cup - wyniki

Parasol Cup - wyniki

Opublikowany: 7 czerwca 2018

W dniach 02-03.06.2018 we Wrocławiu przy ul. Lotniczej 72

odbył się turniej Piłki Nożnej im. Ryszarda Żygadło

PARASOL WROCŁAW CUP

 

W turnieju wzięło udział 35 drużyn z roczników od 2008 do 2012

 

 

Rocznik 2008 

wyniki link -  2008 - wyniki.pdf

Klasyfikacja końcowa i wyróżnieni zawodnicy: 

Parasol Wrocław 1 - Kuba Rawnik

LZS Grodków - Marcin Popów

MKS Pogoń Prudnik - Kamil Kozioł

Kuźnia Jawor - Paweł Broda

Parasol Wrocław 2 - Maciej Jagoda

Lechia Dzierżoniów - Błażej Podgórny

Ślęza Wrocław - Fabian Mączka

MUKS 11 Zielona Góra - Patryk Smyrak

Spartan Wrocław - Wojciech Grys

Najlepszy zawodnik - Łukasz Ligaj - Pogoń Prudnik

Najlepszy bramkarz - Antoni Michalski - Kuźnia Jawor

Król strzelców - Franek Walasek - Parasol Wrocław 1

 

Rocznik 2009 

wyniki link -  2009 - harmonogram.pdf

Klasyfikacja końcowa i wyróżnieni zawodnicy:

Śląsk Wrocław - Mateusz Śmiałek

Parasol Wrocław 1 - Szymon Topolski

Parasol Wrocław 2 - Mikołaj Jędryka

Game Wrocław - Artur Wituszyński

Mechanik Brzezina - Dorian Wolnak

Spartan Wrocław - Jacek Morysoń

Najlepszy zawodnik - Damian Rachuciński - Parasol Wrocław 2

Najlepszy bramkarz - Maks Dudziak - Parasol Wrocław 1

Król strzelców - Franek Rasan - Śląsk Wrocław

 

Rocznik 2010 

harmonogram link -  2010 - wyniki.pdf

Klasyfikacja końcowa i wyróżnieni zawodnicy:

Parasol Wrocław 1 - Kamil Rymut

Game Wrocław - Tomek Włodarczyk 

Bumerang Wrocław - Franek Cencora

Parasol Wrocław 2 - Grzegorz Wojtowicz

Energetyk Siechnice - Filip Małycha

Sokół Marcinkowice - Jakub Chołubek

Ślęza Wrocław - Grześ Chawrufkiewicz

BSS Wrocław - Michał Kobała

Najlepszy zawodnik - Łukasz Stojak - Bumerang Wrocław

Najlepszy bramkarz - Szymon Basiński - Game Wrocław

Król strzelców - Igor Doronin - Parasol Wrocław 1

 

Rocznik 2011 

harmonogram link -  2011 - wyniki.pdf

Klasyfikacja końcowa i wyróżnieni zawodnicy:

Ślęza Wrocław - Dawid Rzhevsky

AP Duda - Kacper Świątkowski

Parasol Wrocław - Michał Matusiewicz

Game Wrocław - Kuba Janiczek

MKP Wołów - Miłosz Maniszewski

Najlepszy zawodnik - Jan Sułkowski

Najlepszy bramkarz - Kacper Olinowicz

Król strzelców - Nataniel Szotkowski

 

Rocznik 2012 

harmonogram link -  2012 - wyniki.pdf

Klasyfikacja końcowa i wyróżnieni zawodnicy:

Wicher Kobyłka 1 - Filip Staniak

Ślęza Wrocław - Jeremiasz Marek

Parasol Wrocław 1 - Alek Sarecki

Wicher Kobyłka 2 - Oliwier Uszyński

Stal Brzeg - Mikołaj Pustowar

Parasol Wrocław 2 - Oskar Waleszczyński

Najlepszy zawodnik - Szymon Parada

Najlepszy bramkarz - Tymon Kłos

Król strzelców - Krzyś Wojnarski 

 

ZAPRASZAMY

Sponsor techniczny 

SPONSOR TECHNICZNY

Dystrybutor sprzętu sportowego firmy PATRICK

LINK DO STRONY NASZEGO SPONSORA TECHNICZNEGO

http://piko-sport.pl

POLECAMY

Najczęściej czytane 

Trenerzy - dane teleadresowe

LISTA TRENERÓW MKS PARASOL WROCŁAW   Robert Cichy  ( senior )      ... Więcej [+]

Kontakt

Stowarzyszenie Sympatyków Młodzieżowego Klubu Sportowego "PARASOL" WROCŁAW ul. Lotnicza 72 5 ... Więcej [+]

Ostatnio dodane 

SKŁADKA CZŁONKOWSKA RODZICE 2009 i 2010 - oddział Leśnica

WITAM RODZICÓW I ZAWODNIKÓW W poniedziałek ( 10 grudnia) odbędzie się przymiarka dres ... Więcej [+]

Parasolowe Mikołajki 2018

Zapraszamy na turniej Mikołajkowy  PARASOL CUP WROCŁAW 07.12.2018 dla roczników  ... Więcej [+]

Informacja dla Rodziców rocznika 2009 i 2010 w Leśnicy

TRENINGI NA DWORZE!!!  Treningi będą się odbywać jak temperatura powietrza nie będzie wyższa n ... Więcej [+]